HAKKIMIZDA

Hakkımızda

CC Media House 2015 yılında İstanbul’da kurulmuş olup, Influencer Marketing ve Video İçerik alanında Türkiye, Ortadoğu ve Rusya bölgelerinde Influencer Marketing odaklı faaliyet gösteren bir dijital ajanstır.

CC Media House anlaşmalı olduğu Youtuber, Twitch TV Yayıncısı, Instagram fenomeni gibi sosyal ağlarda yüksek takipçi sayılı internet yetenekleri ile birlikte markalara yönelik “doğal reklam içerikleri” ve ‘’marka entegrasayonlu video içerikler’’ çalışmaları yapmaktadır.

Eğlence, oyun, moda & makyaj, teknoloji ve lifestyle gibi birçok alanda içerik üreten sosyal medya yetenekleriyle beraber, markalar yönelik hem Türkiye hem de Ortadoğu bölgesinde global birçok marka ile yüzlerce farklı online içerik üretimi gerçekleştirilmiştir.

Influncer marketing olarak , hedef kitleye iletilmek istenilen mesajın, ilgili hedef kitlenin takip ettiği ve önem verdiği kişi veya kişiler tarafından iletilmesi veya onlar vasıtasıyla tanıtılması olarak özetlenebilir. Influencer Marketing’in bir diğer pozitif yönü ise, yapmış olduğunuz pazarlama yatırımı kaybolmaz. Ürün ve markanız için dijital dünyada üretilen içerikleriniz her zaman kalır ve pozitif etkilerini görmeye devam edersiniz.

AYRINTILI BİLGİ ALMAK İÇİN BİZE ULAŞIN

Tıklayın, Arayın E-Posta Gönderin Formu Doldurun