Youtube Kanal Yönetimi

Youtube Kanal Yönetimi

Youtube, Google’dan sonra dünyanın en büyük ikinci arama motoru konumundadır ve yükselişi devam eden bir popülariteye sahiptir. Tüm dünyada 1.3 milyar insanın kullandığı Youtube, marka ve firmalar için tüketiciye ulaşma adına çok önemli bir role sahiptir. Her ay 1 trilyondan fazla tekil kullanıcıya erişim sağlama imkanı veren Youtube, marka görünürlüğünün arttırılmasında ve markanın tanıtılmasında büyük rol oynamaktadır. Youtube; abonelikler, beğeniler ve yorumlar gibi etkileşim özellikleriyle potansiyel müşterilerinizle etkileşim kurmanızı ve onların size ulaşmasını da kolaylaştırmaktadır. Düşük bütçe ile fazla ve doğru erişim imkanı tanıyan Youtube kanalları doğru yönetildiği takdirde belirlenen hedeflere ulaşmayı sağlamaktadır.

Türkiye’de Youtube

Türkiye’de 26 Milyon kişi Youtube kullanmaktadır. Youtube’un Türkiye nüfusunun yaklaşık %73’üne erişim imkanı bulunmaktadır. Yüksek erişim oranı Türkiye’deki marka ve firmalar için hedef kitleye ulaşma konusunda büyük kolaylık sağlamaktadır. Doğru içerik planları ile hedeflenen kitleye doğru konumlandırma ile ulaşmak mümkündür.
CC Media House olarak Youtube kanal yönetimi hizmetimiz ile kanalınızın ihtiyacı olan tüm içerik ve görselleri düzenleyerek ve optimize ederek kanalınızdaki içeriklerin daha çok sayıda kullanıcıya ulaşmasını sağlıyoruz.

KANALINIZI, HEDEF KİTLENİZE ULAŞTIRIYORUZ.

AYRINTILI BİLGİ ALMAK İÇİN BİZE ULAŞIN

Tıklayın, Arayın E-Posta Gönderin Formu Doldurun