CC Media House, Türkiye, Ortadoğu ve Avrupa bölgesinde faaliyet gösteren, Influencer Marketing ve Video İçerik alanında uzmanlaşmış bir ”Yeni Medya” firmasıdır.

CC Media House anlaşmalı olduğu ICO influencer ağını kullanarak yüksek internet yetenekleri ile ICO firmalarına yönelik ”Influencer Marketing” proje çalışmaları gerçekleştirmektedir.

DETAYLI BİLGİ ALIN

BLOCKCHAIN GİRİŞİMİNİZ İÇİN DOĞRU STRATEJİ VE PAZARLAMA

NELER YAPABİLİRİZ?

Pazarlama Stratejisi Oluşturma & Planlama

Türkiye, Ortadoğu ve Avrupa pazarında hedeflerinize yönelik pazarlama stratejilerini ve proje alternatiflerini tüm detaylarıyla hazırlıyoruz.

Sosyal Medya Influencer’ları ile Branding

Türkiye ve Ortadoğu’da milyonlarca kişinin takip ettiği ICO influencer’larını kullanarak ürününüz ile ilgili vermek istediğiniz mesajı Youtube, Instagram, Twitter veya Telegram aracılığyla marka farkındalığı yaratıyoruz.

Online Kampanya Yönetimi

Tecrübeli ekibimiz ile lokal pazarda dijital reklamlarınızı yönetiyor ve optimize ediyoruz.

Kapsamlı Lokal PR

Pazarlama ekibimiz ICO’nuz ile ilgili haberleri ve gelişmeleri Türkiye ve Ortadoğu’nun önde gelen forum ve sitelerine, SEO’ya uygun şekilde yerleştirmektedir.

REFERANSLAR

ICO’nuzun hedefine göre pazarlama stratejileri geliştiriyoruz

İLETİŞİM

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilir, bize yazabilir ya da yandaki formu doldurarak size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

Barbaros Mah. Begonya Sok.
Nidakule Kuzey A Kapısı
Kat:16 D:152-153-157
Ataşehir/ İstanbul

Tel: 0850 532 29 38
E-Posta Gönderin

SOSYAL MEDYA


İLETİŞİM FORMU

Ad Soyad (zorunlu)

E-Posta Adresi (zorunlu)

Konu (zorunlu)

Mesaj