CC Media’da
Ekim Ayı

2015 yılında kurulan CC Media House İstanbul merkezli olup, Türkiye, Orta Doğu ve Rusya bölgesinde faaliyet gösteren Influencer Marketing Ajansıdır. 

CC Media House, bünyesinde bulundurduğu sosyal medyada popüler binlerce yetenek aracılığıyla markalar için viral video içerikleri üretmektedir. Eğlence dünyası, oyun, teknoloji, moda ve lifesytle vb. bir çok kategoriden sosyal medya içerik yaratıcısını bünyemizde barındırmaktayız. Her yeteneğin kendine özgü bir takipçisi/kitlesi bulunmaktadır.

CC Media House olarak Ekim ayı içerisinde yaptımız Influencer Marketing projeleri ise şu şekilde; 

 March of Empires

Gameloft’un strateji oyunu için yaptığımız çalışmada 3 Influencer ile çalıştık. Oyun Portal, Garbarius ve Sarp Atilla ile çalıştığımız bu projede, üç influencer’a içeriklerinde cross-promo yaptırarak etkileşimi en üst seviyede tuttuk. Oyun içerisinde birbirleri ile rekabet ettikleri bir kurgu ile kullanıcıları oyunu oynamaya teşvik ettik. Influencer’lara sosyal medyalarında içeriklerinden kesilmiş kısa videolar paylaştırarak geniş bir yayılım elde ettik. Yürüttüğümüz bu projede toplamda 1.5 milyon engagemente ulaştık. 

Garbarius March of Empires Projesi:

 

League of Angels 2

Bigpoint’in web tabanlı MMORPG oyunu için yaptığımız çalışmada 29 Influencer ile çalıştık. YouTube’da videolar yayınlanırken, Twitch ve Facebok’da canlı yayınlar yapılan projede tüm platformlardaki kullanıcılara erişim sağlandı. YouTube ve Twitch platformlarında Influencer’lar kullanıcıları beraber oynamaya teşvik ederken, Facebook’da canlı yayınlarda viral içerikler oluşturuldu. Yürüttüğümüz bu projede toplamda 10 milyon engagement elde ettik. 

 Furkan Yaman League of Angels 2 Projesi:

Şahangiller League of Angels 2 Projesi: 

https://www.facebook.com/sahangiller/videos/623424451170268/   

Hazreti Yasuo League of Angels 2 Projesi: 

https://www.twitch.tv/hazretiyasuo/v/93497334  

Ininal

Ininal için yaptığımız çalışmada Türkiye’nin en büyük oyun kanallarından Oyun Portal ile çalıştık. YouTube üzerinde kullanıcıların en çok izlediği video içeriği olan GTA V videosu önüne yaptığımız çalışmada, Ininal kartın ne işe yaradığı, nasıl ve nereden satın alındığı, nasıl kullandığının anlatımı yapıldı. Ayrıca Inınal kart mobil uygulaması da anlatılarak uygulamanın tanıtımı da yapıldı. Projemizde 1 milyon engagement elde ettik. 

E-mail Listemize Kaydolun!

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart