P&G Sponsorluğu ve
CC Media İş Birliğiyle
Gillette Gibi Proje!

Youtuber’lardan oluşan #GiletteGibi bir Takım! 

En büyük global FMCG markalarından biri olan P&G’nin, gelişmekte olan E-spor alanına destek olmak istemesi üzerine YouTube’da Gaming alanında çalışmalarını yürüten 5 yetenekli influencerla  #GilletteGibi bir takım kuruldu. 

18 Ocak’ta start verilen projede influencer marketing çalışmaları yaptığımız ve profesyonel olarak çalıştığımız, e-spor alanında YouTube gibi sosyal mecralarda video çalışmalarını yürüten birbirinden yetenekli 5 Gamer yayıncıyı bir araya getirdik. 

#GilletteGibi takımının içinde yer aldığı offline-online etkinlikler devam ederken GİST 2018 oyun fuarında; takım üyelerinden OyunBross, Oyun Konsolu, Stratera, PintiPanda, Eastergamerstv hayranlarıyla fotoğraf çektirip, imza verip, vakit geçirdiler.

#GilletteGibi takımı merak edilen soruları cevaplarken Sosyal Medya’da düzenledikleri yarışma sonucu #Gillettegibi takipçilerine, Gillette Mach3 Turbo ve Gillette ürünleri hediye ettiler. 

18 Ocak’tan bu yana sadece sosyal platformlarda paylaşılmış olan 53 post içeriğiden geri dönen organik reach sayısı ise 2.248.162, paylaşılmış olan video entegrasyonlarının total rakamları ise 3.000.000 civarına ulaştı. 

P&G markası tarafından amaçlanan, 18-24 yaş grubu erkek hedef kitleye ‘’Tıraş olmak’’ ile ilgili olumlu bir algı entegre etmek için gençlerde tıraş olmanın yarattığı ceza algısını eğlenceli bir şekilde unutturup, aslında #GilletteGibi olmanın verdiği güce odaklanmaktı. Gillette ürünlerinin kullanılmasını, tüm sosyal platformlarda destekleyecek şekilde, influencerların tıraş oldukları içerikleri eğlenceli hale getirdikleri renkli görüntüler oluşturarak #GilletteGibi olduklarını göstermelerini istedik ve böylelikle projeye başlamış olduk.

#GilletteGibi takımının eğlenceli içeriklerini tüm sosyal platformlardan takip edebilirsiniz. 

 P&G sponsorluğunda ve CC Media iş birliği ile devam eden #GilletteGibi takım projesiyle ilgili güncel haberleri ilerleyen günlerde paylaşmaya devam edeceğiz.

E-mail Listemize Kaydolun!

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart