Türkiye ve
Orta Doğu’nun
En Büyük
Influencer
Marketing
Ajansı

CC Media House; markaların kendi ürün ve hizmetlerini viral videolar üreterek, internet yetenekleri, içerik üreticileri ve yayıncılar vasıtasıyla, hedef kitleleri ile ulaştırmasını sağlayan, çoklu yeni medya platformudur.

CC Media House, markaların paylaşmak istedikleri mesaj ve içeriklere uygun içerik üreticileri ve yayıncıları belirler, verilen brief doğrultusunda eğlenceli ve yaratıcı içerikleri üretir, bunları en uygun sosyal ağlara sahip internet yeteneklerinin hesapları üzerinden hedef kitlelerine ulaştırır.

İstanbul ve Eskişehir’de sahip olduğu ofis ve stüdyolar ve deneyimli teknik ekibi ile marka isteklerine uygun, yüksek kalitede içerik üretimi ve yayıncılığı yapabilmektedir.

Markalar yüzlerce sosyal medya yeteneği arasından, kendi ürün ve hizmetlerine en yakın hedef kitleye sahip olanları seçebilir, onların hesapları üzerinden markalarının tanıtımlarını kolaylıkla yapabilirler.

CC Media House, bünyesinde barındırdığı geniş yayıncı ve içerik üreticisi ağı ile Türkiye, Ortadoğu, Kuzey Afrika, Rusya ve Kafkaslar bölgelerinde marka ve firmaların hedeflerine yönelik yeni medya iletişim çözümleri sunmaktadır.

E-mail Listemize Kaydolun!

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart